Výrobci
Staňte se naším fandou

      

A co na našich stránkách najdete? Kromě odkazů na nejnovější zboží, články a nejzajímavější aktuality z oblasti "project life" zde informujeme i o našich soutěžích, ve kterých vždy čekají na výherce hodnotné ceny - byla by škoda něco propásnout jen proto, že třeba nenavštěvujete Scrapylife každý den. Dále se můžete podívat na náš Blog.

Anketa
Na co se zaměřujete nejvíce?
20 % (73)
44 % (160)
3 % (12)
33 % (121)

Celkem hlasovalo: 366
Odběr novinek
Domů / Kniha návštěv
Příspěvků na stránce: 10 20 50 100
Třídit podle:   Autor   Datum
Přidejte příspěvek Kniha návštěv
Dagmar napsal(a): Datum: 16.05.2014 Čas: 10:34
Dobrý den,
dnes přišlo objednané zboží - šablony na vyřezávání a kapsy do alba.
Chtěla bych moc poděkovat za rychlé dodání a za dáreček, který potěšil.
Jsem scrapbooková začátečnice a od ledna zkouším i Project life.
Šablony na vyřezávání kartiček do Projectu life jsou naprosto úžasné... jsem z nich strašně moc nadšená - když si vzpomenu, jak jsem musela papír vyměřovat, řezat na řezačce, když jsem si chtěla vytvořit svoji kartičku ... Díky Vašemu blogu a následně pak Vašemu obchůdku jsem šťastná jak blecha v psím kožíšku... :-D Nikde jinde jsem tyto vyřezávací šablony ještě neviděla. Ještě jednou moc děkuji. Dáša
 
Stanislava napsal(a): Datum: 12.02.2014 Čas: 21:37
Dobrý den,
ráda bych napsala pár slov o obchůdku, vždy proběhne úplně báječně, paní Charlott je velice milá, ochotná, a neskutečně vřelá ke všemu co člověk potřebuje sehnat :) Zboží je kvalitní, krásné, a jedinečné, mohu všem jen doporučit :)
Budu se brzy zase těšit :) a za vše velice děkuji Stáňa
 
Ivana napsal(a): Datum: 12.02.2014 Čas: 15:03
Dobrý den,
nedávno jsem nakupovala na těchto stránkách. Byla jsem maximálně spokojená!!! Paní Charlotta je velice ochotná, na mé dotazy e-mailem odpovídala velmi rychle a ochotně. Má moc hezké a kvalitní zboží! Určitě zde budu příště zase nakupovat a doporučím tento internetový obchod i svým známým :-)!
Přeji hodně úspěchů! S pozdravem Ivana K!
 
Příspěvků na stránce: 10 20 50 100
Třídit podle:   Autor   Datum