Výrobci
Staňte se naším fandou

      

A co na našich stránkách najdete? Kromě odkazů na nejnovější zboží, články a nejzajímavější aktuality z oblasti "project life" zde informujeme i o našich soutěžích, ve kterých vždy čekají na výherce hodnotné ceny - byla by škoda něco propásnout jen proto, že třeba nenavštěvujete Scrapylife každý den. Dále se můžete podívat na náš Blog.

Anketa
Na co se zaměřujete nejvíce?
20 % (73)
44 % (160)
3 % (12)
33 % (121)

Celkem hlasovalo: 366
Odběr novinek

album, mini alba, Dring, příslušenství alba

(329)

Pro uchování svých fotografií a vzpomínek je velmi důležitý výběr správného alba. Vyrábějí se v mnoha tvarech a velikostech. Vybrat to správné album pro Vaše potřeby může být někdy složité.

Zde jsou některé návrhy, které vám pomohou s jeho výběrem.

Nejprve si určete velikost, kterou chcete použít. Nejběžnější rozměry alba jsou 12x12, 9x9 a 6x6 inch. Také se vyrábějí mini alba, která jsou ve velikostech od 6x6 - 3x3 inch.

Po určení velikosti alba, jste připraveni na výběr typu alba. „Post-bound“ (šroubová alba), „D-ring“ (kroužková alba) nebo zvláště pak u menších typů taková, kde jsou plastové kapsy přímo vsazené.

Nyní, když jste zvolili typ vázání, jste připraveni zvolit si styl. Vyrábějí se z jemné kůže, umělé kůže, kartonu, potažené látkou nebo vinylová alba.


Vyberte podkategorie ALBA :