Výrobci
Staňte se naším fandou

      

A co na našich stránkách najdete? Kromě odkazů na nejnovější zboží, články a nejzajímavější aktuality z oblasti "project life" zde informujeme i o našich soutěžích, ve kterých vždy čekají na výherce hodnotné ceny - byla by škoda něco propásnout jen proto, že třeba nenavštěvujete Scrapylife každý den. Dále se můžete podívat na náš Blog.

Anketa
Na co se zaměřujete nejvíce?
28 % (61)
62 % (137)
3 % (7)
7 % (15)

Celkem hlasovalo: 220
Odběr novinek

start.tpl Úvodní text

 

Chcete vědět o všem co se u nás šustne? Sledujte naše AKTUALITY !

Můžete zde najít NOVINKY, které budeme naskladňovat; probíhající AKCE & SLEVY; odkazy na nové příspěvky na Blogu a mnoho jiného.  !!! MINI NASKLADNĚNÍ !!!

protože jsem vás teď kvůli své delší dovolené dost zanedbávala, mám pro vás PŘEKVAPENÍ! 
Naskladnila jsem pár cestovatelských kousků a na e-shopu vytvořila novou kategorii TRAVELER'S NOTEBOOK


Kdo se za SCRAPYLIFE staví v DUBČI?

Budeme jako obvykle v prostorách místní ŠKOLY! Těšíme se na vás :-)


Nechte se inspirovat a zkuste KAŽDÝ MĚSÍC VYHRÁT se

Scrapylife PL STORY


!!! NOVINKY NASKLADNĚNY !!!

  

  

    

     

    

 

 

 

  

  

 

   

    

    

    


PRAVIDELNĚ SE SCRAPYLIFE

   


KREATIVNÍ DNY NA BLOGU SCRAPYLIFE

  

   


Srdečně Vás vítáme!

Jsme internetový obchod se zaměřením na card making (přáníčka), scrapbook, systém „project life“ a vše s tím spojené. Jedná se o zpracování fotografií a vzpomínek do alb, tak aby upoutaly pozornost a nezůstaly jen uložené v počítači či v zásuvce stolu.
 
Jsme odhodláni poskytnout Vám dostupnost nových a moderních, světových produktů na poli scrapbooku nejen v České republice. To je jeden z hlavních důvodů, proč byl SCRAPYLIFE založen.
 
SCRAPYLIFE také můžete najít na FacebookuPinterestu, Blogu nebo InstagramuNa těchto místech budete moci vidět nejen to, co jiní vytvořili, učit se od nich a našli inspiraci, ale i proto, abyste se mohli podělit o své vlastní úspěchy.
 

Věříme, že se u nás budete cítit příjemně a že budeme Vašim nápomocným průvodcem v této úžasné části scrapbookového života.